Hakkımızda

Hakkimizda
Lara Golf Kulubu

Antalya’da yer alan Lara Golf kulübü 2012 yılında Lara bölgesinde kurulmuştur. Adını da bulunduğu bölgeden alan golf kulubümüz kurulduğu günden bugüne değin, hem iç müşteri yani çalışanlar hem de dış müşterilerin mutlak memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.

Konusunda uzman eğitmenler ile ilgili tüm birimlerde alanında hizmet almış 120 çalışanı olan firmamız yılın 12 ayı açık olan bir merkezdir.

Kulübümüzde verilen temel hizmetler ise şunlardır:

Kişiler kulübümüze üye olarak diledikleri zaman golf oynayabilirler. Üyeliklerimiz yıllık ve 6 aylık olabilmektedir. Üyelik için istenen evrakları kulübümüz telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

Bunun yanında siz golf yaparken çocuklarınızı gönül rahatlığı ile Junior Kulübümüze bırakarak gönüllerince vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Spordan sanata birçok dalda özel hizmet veren ve 3 ile 17 yaş arası bireylere hizmet veren kulübümüzün çok özel bir bölümüdür.

Golfü sevmeyen ama golf sporunu öğrenmek isteyenler için başlangıç, orta ve ileri düzeyler olmak üzere üç ayrı seviyede golf eğitimleri golf akademiden alınabilir.

Tüm bunların yanında Lara Golf Kulübünde SPA hizmetlerinden faydalanabilir. Günün yorgunluğunu sauna veya Fin Hamamızda atabilir, masör ve masözlerimize size en uygun olan masajı dilediğiniz zaman yaptırabilir, Türk hamamında kese hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Beklentilerin çok ötesinde hizmet alabileceğiniz ve çıktığınızda kendinizi daha mutlu, huzurlu hissedebileceğiniz bir yer ararsanız Lara Golf Kulübü sizin için doğru adres olacaktır.