Junior Club

Junior Club

Bünyemizde bulunan Junior Klüb çocuklarınızın kişisel gelişimi için onları güvenle gönderebileceğiniz en doğru adreslerden birisi. Siz golf kulübümüzde eğlenceli ve rahatlatıcı bir gün geçirirken çocuğunuz da konusunda deneyimli çocuk gelişimi uzmanları ve psikologlar eşliğinde yaşıtları ile keyifli vakit geçirecek ve son derece mutlu olacak. İnsanların kurduğu dostlukların en uzun süreli olanlarının bu yaşlarda kurulduğu bilinen bir gerçek olduğundan çocuğunuzun bizim Junior Kulübümüzde can dostunu bulması işten bile değil.

Peki, çocuğunuz bizim kulübümüze geldiğinde neler yapabilir derseniz gelin onları da söyleyelim:

  • CE işaretli özel oyun parklarımızda güvenle oyun oynayabilir tabi ki gözetmenlerin kontrolünde.
  • Yüzme, golf, basketbol, tenis, binicilik, atletizm gibi değişik branşlardan spor dallarında eğitim alabilir ve kendini geliştirebilir.
  • Sanata bir yetkinliği olduğunu düşünüyorsanız resim, fotograf çekimi, gitar, keman gibi dallarda eğitim alabilir ve/veya kendini geliştirebilir.
  • İlla bir dil öğrenmeli derseniz İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca dil kurslarına devam ederek büyümeyi beklemeden kusursuzca dil öğrenebilir. Üstelik dil öğrenimi için en ideal yaşların bu yaşlar olduğunu unutmamak gerekiyor. Kulubümüzde yabancı dil eğitimi almış, pedogojik formasyonunu tamamlamış uzmanlar ile özel sınıflarda yabancı dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca konuşma sınıflarımız mevcuttur.
  • Dans mı dediniz, evet bildiniz ister çaça, ister vals çocuğunuzla karar verin istediği dansı ya da dansları öğrensin.
  • Toprağa meraklı ise ekolojik tarım derslerin alsın ve doğayı tanısın.
  • Yemek yaparken size eşlik edenler ise o zaman buyursun aşçılık kurslarına, iddialıyız sizden iyi yemek yapacak kurslarımızdan sonra. Bizden söylemesi.

Veee tüm bunların yanında kişisel gelişimi takip edilsin ve uzmanlar ruh hallerine ve davranış biçimlerine göre psikolojik danışmanlık yapsın.